Prisijungę: 0

Telefonas: +370(608)44446

Nariams

Lietuvos keliais nevažiavęs automobilis – kokybiškesnis!

Geresnės kokybės automobiliai yra tie, kurie dar nėra važiavę Lietuvos keliais.

Yra geriau pirkti užsienyje eksploatuotą automobilį – taip patikimiau. Mažesnė tikimybė, kad informacija apie automobilio būklę yra suklastota“.

Į Lietuvą dažnai importuojami ir tokie automobiliai, kurie užsienyje buvo priskirti kaip netinkami eksploatacijai.

„Lietuvių „auksarankiai“ meistrai minėtus automobilius įsigyja kaip atliekas. Juos „prikelia“ antram gyvenimui ir pardavinėja už mažesnę kainą nei normalių automobilių. Automobilio kaina tiesiogiai priklauso nuo jo būklės, tad rinkdamiesi pigiausius pasiūlymus rizikuojate kartu įsigyti ir abonementą į autoservisą“.

Dauguma Lietuvių renkasi automobilius, kuriais prieš tai buvo važinėjama Vokietijoje.

Jau daugelį metų vokiški automobiliai Lietuvoje siejami su kokybe ir patikimumu.

„Automobiliai iš Vokietijos turi keletą privalumų. Vokiečiai transporto priemones prižiūri kur kas atsakingiau nei prancūzai ar italai. Vokietijos keliai kur kas geresni nei Lietuvoje, nuvažiuojami didesni atstumai. Tai leidžia automobilio varikliui dirbti optimaliau“.

Senesni, t. y. 16–20 m. amžiaus, Lietuvoje eksploatuoti automobiliai yra pigesni nei įvežti iš užsienio. Priešinga situacija su naujesniais automobiliais. Importuoti 1 – 4 m. amžiaus automobiliai yra pigesni negu tie, kurie eksploatuojami Lietuvoje.

„Asmuo pirkdamas užsienyje eksploatuotą senesnio amžiaus automobilį ieško tik labai gero varianto. Prastos būklės transporto priemonės importuoti neapsimoka. Tuo tarpu naujesnių – 1–4 m. automobilių kainos dažnai būna mažesnės.