Prisijungę: 2

Telefonas: +370(608)44446

Nariams

Lietuvos pardavėjų gudrybės

Dažnai Lietuvoje didžioji dalis naudotų automobilių pardavėjų niekada neatskleidžia tikrosios automobilio būklės tai paaiškėja susitikimo metu arba nepaaiškėja.
Dažnai nesąžiningi pardavėjai stengiasi nuslėpti automobilio gedimus įvairiais būdais.

 

 


1.    Ištraukia įspėjamąsias lemputes. Įjungus degimą turi degti check engine, ABS, SRS ir kitų sistemų lemputės. Kaip išsprendžia šias problemas jei tai veika netvarkingai?
Įdiegimas laikmatis kada turi užgęsti tai suprogramuojama taip pat vietoj iššovusių oro pagalvių įdedamos varžos. Tai nustatyti beveik neįmanoma.
2.    Taisydamas daužtą automobilį vietoj europinių žibintų įdeda angliškus, nes kaina itin žema, o su jomis techninės apžiūros nepraeisite.
3.    Automobilį rodo purviną arba šlapią. Arba sutinka parodyti automobilį tik tamsiu paros metu. Taip gali būti bandoma nuslėpti kėbulo defektus, dažymo žymes ar skirtingus atspalvius.
4.    Oro gaivikliais bando užmaskuoti blogus kvapus - kuro nuotėkį, išmetamąsias dujas salone, pelėsius.
5.    Didelį gedimą paslepia mažesniu.
6.    Prieš parodymą klientui pašildo variklį. Jeigu atvažiavę prie stovinčios mašinos randate šiltą variklį - reiškia gali būti problemų su užvedimu, arba yra gedimų kurie pasireiškia tik šaltam variklyje - dūmijimas, pašaliniai garsai ir pan.
7.    Stengiasi išsisukti nuo patikrinimo servise, arba bandomojo važiavimo.
8.    Kartais blogos būklės automobilio pardavėjas specialiai siūlo jį tikrinti servise, tikėdamasis kad dėl to pirkėjai patikės gera automobilio būkle ir neveš tikrinti.
9.    Patikrinimui siūlo konkretų servisą, o ten nepasakys trūkumų.
10.    Automobilis gali būti daužtas ir perdažytas visas, dėl šios priežasties jokie matuokliai to nerodys.
11.    Dažna ir brangi apgaulė - tai problemos su registracija.

See video

 

Šaltinis: www.24auto.lt