Prisijungę: 0

Telefonas: +370(608)44446

Nariams

Dažnai užduodami klausimai - Skelbimai Europa

Automobilių pardavimas Europos skelbimuose

Norėdami įsigyti automobilį spauskite PERKU - tai užklausos forma, ar skambinkite mums. Gavę užklausą, išsiųsime patvirtinantį laišką, susisieksime su Jumis. Aptarsime pirkimo procesą. Pieš pasirašant sutartį su Jumis ar Jūsų įmonę, iš kitos pusės UAB TOMIX TRANSPORT - patikimas automobilių pirkimo partneris, neturinti skolų, turinti ilgametę patirtį AUTOMOBILIŲ PIRKIMO SRITYJE, neturinti blogų atsiliepimų, bendradarbiaujame su visais AUTO LIZINGAIS. Išsiaiškiname Jūsų keliamus reikalavimus T.P. Patarsime kaip išsirinkti tinkamą T.P. bei pasiūlysime kelis jūsų ieškomo T.P. variantus. Jums išsirinkus kelias T.P., susisieksime su pardavėju, išsiaiškinsime detaliai viską apie pageidaujamas T.P: (Mums labai svarbu, kad liktumėte patenkinti mūsų darbu ir mus galėtumėte rekomenduoti kitiems, mes stengiamės dėl Jūsų.) Išsiaiškiname: 1. Aptarnavimo istoriją; 2. Aptarnavimo paskutinę datą, bei kas buvo atlikta; 3. Automobilio savininkų skaičių bei kas buvo savininkas; 4. Suteikiamą garantiją automobiliui; 5. Ar automobilis neturi pažeidimų, pabraižymų, kitų defektų. Pasirašius pirkimo-užsakymo sutartį bei Jums apmokėjus avansą (ne mažiau 30%) ar visą sumą už automobilį grynaisiais arba pavedimu į sutartyje nurodytą banko sąskaitą, jį pirksime. Galima mokėti LT, EUR, USD. (Tiksli suma nurodoma sutartyje). Sutartyje nurodoma: automobilio pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuvą, paslaugos mokestis. Išsirinktas automobilis vietoje apžiūrimas ir jei nepaaiškėjo užslėptų trūkumų perkamas.

Išsirinkus transporto priemonę (T.P.) bei pasirašius sutartį apmokėjimas turi būti gautas per 5 kalendorines dienas. Į šią įmoką įtraukta: T.P. pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuvą, paslaugos mokestis. Jeigu apmokėjimas negaunamas, sutartis netenka galios ir T.P. toliau parduodama Europos skelbimuose. Jei pirkėjas atsisako pirkti T.P. neįmokėjęs įmokos - baudos netaikomos.
Užsakytą transporto priemonę galime pristatyti 24 vanlandas.

Pirkimas yra saugus kadangi mes nevedame pinigų į neiškais nepatikimas transporto priemonės (T.P.) pardavimo įmones, už paimtą pinigų sumą esame visiškai atsakingi, taigi neliksite apgauti perkant T.P. TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją T.P. pristatymui, pristatant garantuojame, kad T.P. būklė, pristatymo metu nepakis. Jei, pristatymo metu, T.P. bus pažeista, Jums bus išmokėta žalą kompensuojanti draudimo išmoka.

Gamintojas suteikia automobiliui garantiją. Ši garantija galioja ir Lietuvoje, tačiau reikia teirautis gamintojo atstovybės Lietuvoje. Garantija, turi atitikti šias sąlygas: • automobilis nebuvo apgadintas; • automobilis nenuvažiavo gamintojo nustatytos ridos; • nepasibaigęs garantinis laikotarpis, t.y. automobilis pakankamai naujas. TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją automobilio pristatymui. Pristatant garantuojama, kad automobilio būklė pristatymo metu nepakis. Jei pristatymo metu automobilis bus pažeistas, Jums bus išmokėta žalą kompensuojanti draudimo išmoka.

Mokęsčiai papildomi skaičiuojami tuo atveju kai mokęsčiai yra išskiriami. Kitaip tariant kai transporto priemonė (T.P.) parduodamas su PVM ir be PVM arba prie skelbimo yra " * " simbolis. Lietuvoje taikomas PVM 21%, o kitose ES šalyse PVM taikomas 19%, tai sudaro ~2% skirtumą pridedamos prie transporto priemonės kainos. Taigi kai kaina nurodyta BRUTTO šiom T.P. prie kainos pridedamas 21% PVM. Visi skelbimai: "SKELBIMAI EUROPOJE" yra iš ES šalių.

Norėdami rasti reikiamą transporto priemonę (T.P.), užpildykite paieškos lentelę esančią „SKELBIMAI EUROPOJE‘‘ skiltyje. Tuomet, galėsite peržiūrėti paieškos kriterijus atitikusių T.P. techninius parametrus ir nuotraukas. Daugelio automobilių gamyklinę specifikaciją sužinosite paspaudę - detali modelio informacija. Išsirinkus automobilį sužinoti kainą LTL, USD, EUR galite keisdami valiutą. (Skaičiuojama pagal Lietuvos banko kursą.) Norėdami išsamesnės informacijos skambinkite į užsakymų ir konsultacijų centrą tel. 860844446 arba rašykite el. paštu tomas@tomixtransport.com Gavę užsakymą, išsiųsime patvirtinantį laišką, susisieksime su Jumis. Aptarę pirkimo procedūrą, atsiųsime sutartį su pirkimo sąlygomis į Jūsų nurodytą el. pašto adresą. Yra galimybė užsisakyti norimo automobilio detalią istoriją (pažeidimų, avarijų, gedimų, savininkų), kaina - 30 USD. Išsamiau http://www.autocheck.com.

Transporto priemonės (T.P.) pardavimo datos nėra, atsiradus pirkėjui ir įsigijus T.P. skelbimas yra išimamas.
Jeigu nurodyta kaina yra itin maža, ir transporto priemonė (T.P.) be pažeidimų - didelė tikimybė, kad norima apgauti, tai netikras skelbimas. Savo srities profesionalai supranta kada sukčiaujama. Tokios T.P. profesionalų neperkamos, o mėgėjai susigundę skelbimu lieka apgauti ir praranda daugybę pinigų. Norėdami sužinoti realią parduodamos T.P. kainą kreipkitės į užsakymų ir konsultacijų centrą tel. 8 632 80008.
Kirtus transporto piemonei Lietuvos sieną, Jus informuosime telefonu ir elektroniniu paštu, kad po kelių valandų automobilis bus Vilniuje, pristatome į saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, Naugarduko g. 100, Vilnius, šalia PASŲ POSKYRIO. Visi automobiliai pristatomi į Vilnių. Susitikę prie pristatyto automobilio perduodame techninį pasą, aptarnavimo knygelę, raktus ir sąskaitą (Pakuotę dokumentų registracijai specialioje įmautėje. Užregistruosite automobilį REGITROJE per 5 minutes. Perduotų dokumentų pakanka atlikti automobilio registracijai). Galima paslauga, visoje Lietuvoje, kai vairuotojas jus paima bei pristato į Vilnių atsiimti automobilio. Pieš nuperkant transporto priemonę suderiname dėl registravimo, kas registruos automobilį. Aptariama dėl transporto priemonės atsiėmimo vietos bei datos. Turite klausimų? Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, suteiksime visą reikiamą informaciją ir pagalbą.

TOMIX TRANSPORT pasirūpina saugiu transporto priemonės (T.P.) pristatymu į Lietuvą, visais reikalingais dokumentais, jų tvarkymu, įregistravimu. Apmokėjimu už T.P. o T.P. kirtus Lietuvos sieną, informuosime telefonu ir elektroniniu paštu bei sutarsime dėl patogaus laiko atsiimti T.P. . Perduosime Jums originalius dokumentus automobilio (šių dokumentų pakanka užregistruoti automobilį). TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją T.P. pristatymui. Pristatant garantuojama, kad T.P. būklė pristatymo metu nepakis. Jei pristatymo metu T.P. bus pažeista, Jums bus išmokėta žalą kompensuojanti draudimo išmoka. Iškilus neaiškumams visuomet suteiksime visą reikalingą informaciją.

VIN (Vehicle identification numer) yra transporto preimonę (T.P.) identifikuojantis numeris, kuris atskiria pasirinktą T.P. nuo kitų, tuo metu parduodamų T.P. . Pasinaudodami VIN kodu, internete galite patikrinti T.P. istoriją ir komplektaciją.
Už transporto priemonę geriausia mokėti litais, neturint tokios galimybės - konvertuosime valiutą pagal sutartą kursą, pagal Lietuvos bankuose galiojančius valiutos kursus.
Įsigijus transporto priemonę (T.P.) iš ES reikalavimai tokie patys kaip ir Lietuvoje įsigijus T.P. peregistruojant savo vardu. 1. T.P. privalo turėti kėbulo numerį. 2. Registruojant reikalinga pirkimo - pardavimo sutartis, įgaliojimas, jei registruojate ne savo vardu T.P. 3. T.P. turi būti registruojama VĮ „Regitra“. Registruojant reikalinga: a.) T.P. pristatytoma į apžiūros vietą, tikrinami dokumenai, kėbulo numeris; Pateikiama apžiūros specialistui: b.) automobilio dokumentai; c.) draudimas. Pateikiama prie langelio salėje: b.) automobilio dokumentai; c.) draudimas; d.) pirkimo - pardavimo sutartis; e.) asmens dokumentas, jei reikia įgaliojimas.
Galite. Tačiau transporto priemonę (T.P.) reikalinga skubiai rezervuoti. Rezervacijai reikalinga pasirašyti su kita puse KONTRAKTĄ. Reikalingas avansinis mokėjimas T.P. rezervacijai. Rizikos susijusios su T.P. pirkimu: 1. Parduodama T.P. turės užslėptų pažeidimų; 2. Netikras pardavėjas; 3. Reikalingam atsiskaitymui gali tekti pačiam vykti į užsienį bei iki to laiko T.P. gali būti parduota.
Galite palikti pranešimą pasinaudoję žemiau esančia forma.


Įvežta transporto ptiemonė (T.P.) iš ES registruota VĮ Regitroje su naujais Lietuviškais numeriais gali būti eksploatuojama be techninės apžiūros 7 dienas. Įsigytos T.P. techninę apžiūrą reikia pereiti iš naujo Lietuvoje. Reikalavimai įprasti: 1. T.P. privalo būti techniškai tvarkinga. 2. T.P. privalo turėti galinius rūko žibintus, jei jų nėra, jie privalo būti įrengti. 3. T.P. turi būti įregistruota VĮ „Regitra“. Registruojant reikalinga: pirkimo - pardavimo sutartis, įgaliojimas, draudimas, T.P. automobilio dokumentai. 4. T.P. turi praeiti privalomąją techninę apžiūrą.