Prisijungę: 0

Telefonas: +370(608)44446

Nariams

ES automobiliai dažnai brangesni – kodėl?

Dažnai Vokietijoje automobiliai brangesni, nei Lietuvoje.

Lyginant skelbimus internete, Lietuvoje ir Vokietijoje pastebėsite skirtumus. Automobilių pardavimą Vokietijoje reguliuoja įstatymai, todėl blogos būklės automobilis nebus parduodamas internetu, arba skelbime bus aprašomi jo defektai, arba pasiskambinus pardavėjui visus trūkumus išsakys jei tokie yra, tačiau būna išimčių ypač retai pasitaiko trūkumų.

Tuo tarpu Lietuvoje pilna parduodamų net dalims netinkančių kledarų, kurie skelbimuose aprašomi kaip geros būklės su gražiomis nuotraukomis  ir savo maža kaina iškreipia Lietuvos automobilių rinką. Lyginant vienodos būklės automobilius - Lietuvoje jie brangesni, kitaip joks importas nebūtų įmanomas ir nuokas tuo neužsiimtų.

Skelbimuose kainos parduodamų automobilių vakarų Europoje tikros ir nėra išpūstos.

Kai automobilis geros būklės net pačiuose skelbimuose kientas yra kviečiamas išbandyti automobilį ir parduodamas vietinėje rinkoje. Parduodami geri automobiliai yra skelbiami internete, o ne slepiamas užkampyje. Pardavėjo tikslas parduoti, o šiais laikais be interneto beveik neįmanoma. Kita situacija su probleminiais automobiliais skirtais eksportui - internete jų dažniausiai neskelbia, jie stovi aikštelėse kol jų neišsiveža eksportuotojai.

Šaltinis: www.24auto.lt