Prisijungę: 0

Telefonas: +370(608)44446

Nariams

Lietuvoje parduodamas automobilis iš Vokietijos

Kai automobilis sugenda vakarų Europoje jis paruodamas su trūkumais, pavyzdžiui Vokeitijoje yra labai brangus remontas todėl automobiliai parduodami su trūkumais už menką kainą, to ir dažnai tyko Lietuvos auksarankiai.

Kaip elgiasi vakrarų piliečiai kai neapsimoka taisyti automobilio? Jie iškeičia į sveiką, perkasi kitą o sęnajį parduoda (automobilių perpardavinėtojams), tokius automobilius susirenka "auksarankiai" dažnai lietuviai. 

Kai automobilis ant tralo atveštas iš vakarų Europos manoma, kad jis ką tik atvežtas ir yra geros būklės. Dažniausiai tralas pirmiausia atveža automobilius į servisus, kuriuose juos paruošia pardavimui, sutvarko daužtus, suvirina iš gabalų, perdažo, išima vertingas dalis, atsuka ridą ir t.t. 

Tada juos atgal užkrauna ant autovežio ir veža į turgų kaip geros būklės. Kartais ilgą laiką turguje stovinčius automobilius užkrauna ant tralo, kad pagreitinti jų pardavimą. Ant autovežio pasitaiko ir ne pirmus metus Lietuvoje įregistruotų automobilių.

Taigi reikia būti budriam, ir gali būti taip, kad 6 metus atvažinėjus atsiras gedimas ir paaiškės, kad automobilis skendęs ir buvo idealiai sutvarkytas.

Šaltinis: www.24auto.lt